O nas

Firmy w Dąbrowa Białostocka

Lista firm Dąbrowa Białostocka

Lista firm w Dąbrowie Białostockiej powstała aby ułatwić mieszkańcom odnalezienie okolicznych usług oraz firm.

Z naszego doświadczenia wiemy, że jest cała masa lokalnych usługodawców, którzy nie mają żadnej wizytówki w internecie i jedyna opcja żeby ich odnaleźć to poczta pantoflowa.

Pomóżmy sobie nawzajem i dajmy się odnaleźć. Usługodawcy zyskają nowych klientów a klienci znajdą wszystkie usługi w jednym miejscu. W naszej Dąbrowie Białostockiej 🙂

1. Co będzie się działo z moimi danymi jeśli umieszczę je na tej stronie?

Lista firm w Dąbrowie Białostockiej umieszcza Twoje dane na stronie dabrowa-bialostocka.pl Dane te są widoczne tylko tutaj – nie sprzedajemy ich nikomu – ale też nie wiemy co z tymi danymi zrobią odwiedzający i nie możemy za to odpowiadać. Dane które umieszczamy zwykle u każdej firmy są jawne – każdy samodzielnie umieszcza je w internecie aby dać się odnaleźć swoim klientom (wizytówki google, strony internetowe, etc.)

2. Czy mogę tutaj dodać swoją firmę? Czy to jest płatne?

Każdy kto świadczy usługi i jest z Dąbrowy Białostockiej, Lipska lub innych okolicznych miejscowości może umieścić u nas swoją wizytówkę.

Jeśli masz obawy bo nie masz założonej firmy, a chciałbyś tutaj zostawić kontakt – nie przejmuj się – pamiętaj, że możesz prowadzić działalność nierejestrowaną, która pozwala na dorabianie sobie bez zakładania firmy jeśli przychód nie przekracza minimalnej krajowej. Tutaj link, żeby dowiedzieć się więcej

Reklama w naszym serwisie jest bezpłatna – prowadzimy ten serwis poświęcając własny czas na utrzymanie serwisu.

Chcesz bezpłatnie umieścić wizytówkę swojej firmy na stronie Dąbrowy Białostockiej?

Wyślij nam e-mail z informacjami, które mają być umieszczone na stronie