Karpenter Konstrukcje Drewniane

Konstrukcje drewniane

Karpenter Konstrukcje Drewniane

Swoje 10-letnie doświadczenie w budowie domów o konstrukcji szkieletowej zdobywaliśmy w Kanadzie, gdzie nauczyliśmy się nie tylko rzemiosła ale także szacunku do drewna. Zafascynowani technologią wznoszenia kanadyjskich domów drewnianych oraz rozwiązaniami konstrukcyjnymi doskonalonymi tam przez lata, postanowiliśmy nasze doświadczenie przenieść na rodzimy rynek.

Skupiliśmy się na domach drewnianych o konstrukcji szkieletowej choć propagowanie budownictwa drewnianego to nadal w dużym stopniu obalanie mitów. Solidnie oraz poprawnie technicznie wykonana konstrukcja, przy użyciu wysokiej jakości wstępnie obrobionego drewna gwarantuje spokojne użytkowanie przez lata. Potwierdza to fakt jak popularne jest wznoszenie domów o konstrukcji drewnianej m. in. w Kanadzie, czy Skandynawii, gdzie panują dużo surowsze niż nasze polskie warunki. Ponadto dom wykonany z naturalnego budulca nie tylko pięknie wygląda ale także pięknie się starzeje.

Za technologią domów szkieletowych przemawiają również: szybkość prac budowlanych w porównaniu do domów murowanych Niższa materiałochłonność, co oznacza niższe koszty całej inwestycji Niższa waga całej konstrukcji stąd i mniejsze obciążenia gruntu (fundamenty mogą być węższe) Zmniejszenie grubości ścian zewnętrznych przy zachowaniu tej samej odporności cieplnej. (Powierzchnia użytkowa domów drewnianych jest przeciętnie o 10% większa, przy zachowaniu tych samych wymiarów zewnętrznych) Możliwość prowadzenia prac konstrukcyjnych także zimą

Połączyła nas pasja, którą wkładamy w każdy swój projekt. Z dbałością o najmniejsze szczegóły, przy zachowaniu najwyższych standardów, zbudujemy Twój wymarzony DOM.
kontrukcje drewaniane, domy drewniane, budownictwo

Szkolna 7A, 16-200 Dąbrowa Białostocka

Chcesz bezpłatnie umieścić wizytówkę swojej firmy?

Wyślij nam e-mail z informacjami, które mają być umieszczone na stronie